Dlaczego my?

Meble Harmonic, to efekt pracy doskonałych rzemieślników, gdzie jakość i trwałość naszych produktów stawiamy na pierwszym miejscu. Harmonic, to również fachowa wiedza i rzetelność w przekazywaniu informacji. Dostosowujemy się do sugestii i pomysłów klientów, uwzględniając w budowie mebli podane wymiary i kształty. Dzięki elastycznej polityce cenowej, sprostamy Waszym oczekiwaniom.

Zwroty i reklamacje

 

Składanie reklamacji
W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz zwrotu/reklamacji
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie nazwy produktu, przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

Formularz reklamacyjny proszę przesłać na poniższy adres:

harmonic Mariusz Ostanówko
Kadm. St. Mieszkowskiego
4B/1
81-175 Gdynia

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od otrzymania zgłoszenia.


Zwrot towaru
Zgodnie z obowiązującym prawem, po zakupie towaru poza siedzibą przedsiębiorcy, masz 14 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny. Jeżeli zakupiony produkt nie podlega wyjątkowi określonego w Art. 38 Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku, to aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

harmonic Mariusz Ostanówko
Kadm. St. Mieszkowskiego
4B/1
81-175 Gdynia

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl