Dlaczego my?

Meble Harmonic, to efekt pracy doskonałych rzemieślników, gdzie jakość i trwałość naszych produktów stawiamy na pierwszym miejscu. Harmonic, to również fachowa wiedza i rzetelność w przekazywaniu informacji. Dostosowujemy się do sugestii i pomysłów klientów, uwzględniając w budowie mebli podane wymiary i kształty. Dzięki elastycznej polityce cenowej, sprostamy Waszym oczekiwaniom.

Regulamin

 

 

 1. Akceptując niniejszy dokument zawierają Państwo z firmą Harmonic Mariusz Ostanówko, 81-175 Gdynia ul. Kontradmirała Stanisława Mieszkowskiego 4B/1 NIP: 586-156-36-29  Regon: 193023630
  umowę sprzedaży, którą normują przepisy ustawy Kodeks Cywilny z późniejszymi zmianami. Przez akceptację niniejszego regulaminu poniższe postanowienia stają się nierozerwalną częścią umowy.
 2. Akceptowalne formy płatności to: przelew tradycyjny, szybkie przelewy, karty płatnicze: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic. Płatności obsługiwane są przez Blue Media.
 3. Wpłacony przez klienta zadatek na poczet zamawianego towaru, przeznaczony jest na częściowe sfinansowanie zakupu materiałów produkcyjnych potrzebnych do wyprodukowania zamawianego artykułu zgodnie z konkretnym wymogiem określonym przez klienta. W przypadku odstąpienia klienta od złożonego zamówienia, sprzedawca ma prawo zatrzymać wpłacony zadatek w zakresie poniesionych przez niego nakładów.
 4. Zobowiązani jesteśmy dostarczyć towar wolny od wad. W przypadku osoby będącej konsumentem obowiązuje ustawowe prawo odpowiedzialności za wady rzeczy sprzedanej (rękojmia za wady) przez 24 m-ce od daty zakupu w zakresie określonym w art. 556 oraz art. 556[1]-556[3] i kolejnych Kodeksu Cywilnego.
 5. Ustalony w zamówieniu termin realizacji, jest terminem przybliżonym i może ulec zmianie z przyczyn niezależnych (np. wydłużony czas oczekiwania na materiały potrzebne do produkcji, zdarzenia losowe) i nie jest równoznaczny z terminem dostawy lub odbioru towaru. Termin dostawy lub odbioru jest ustalany indywidualnie.
 6. Wszelkie roszczenia reklamacyjne rozpatrywane będą wyłącznie po opłaceniu całej wartości zamówienia.
 7. Zapłata za towar musi być uregulowana najpóźniej jeden dzień przed dostawą/odbiorem przelewem na konto.
 8. Dopuszcza się nieznaczne różnice w odcieniu zakupionych tkanin i skór w stosunku do próbek prezentowanych Kupującemu, spowodowane ich pochodzeniem z różnych partii produkcyjnych, zużyciem próbki oraz jej ekspozycją na światło. Za wadę użytych materiałów nie jest uznawany ich początkowy zapach, różnice odcienia, naturalne znamiona, niejednorodność struktury oraz miejsca błyszczące w obrębie jednego zestawu w stosunku do próbki skóry i tkaniny oraz mebla wyeksponowanego w salonie. Dopuszczalne są różnice w wybarwieniu drewna w stosunku do próbek prezentowanych Kupującemu, wynikające z naturalnej różnorodności usłojenia i struktury drewna oraz zróżnicowanego przyjmowania przez nie barwnika.
 9. Możliwe są różnice w twardości pojedynczych elementów tapicerowanych uwarunkowane rozwiązaniami konstrukcyjnymi, jak również wielkością poszczególnych elementów. Dopuszczalne są niewielkie różnice w wymiarach rzeczywistych wynikające z właściwości materiałów używanych do produkcji mebli.
 10. Kupujący na własne ryzyko ocenia możliwości wniesienia mebli do miejsca dostawy. W przypadku, gdy architektura budynku, stała zabudowa mieszkania itp. uniemożliwiają wniesienie mebli, nie zwalnia to Kupującego z zapłaty za towar w pełnej wysokości. Ewentualne rozpakowanie lub demontaż mebli oraz późniejszy montaż może zostać wykonany jedynie na ryzyko Klienta. Opłata za powyższe czynności ustalana jest indywidualnie, w zależności od stopnia trudności. Jeśli nie zaznaczono inaczej, za miejsce dostawy uznaje się adres Klienta podany w niniejszym zamówieniu.
 11. Sprzedawca wprowadza tzw. klauzulę sprzedaży z zastrzeżeniem prawa własności, co oznacza, że towar dostarczony nabywcy jest własnością sprzedawcy do momentu uregulowania całej należności.
 12. Warunki opisanie w niniejszej Umowie Sprzedaży nie wyłączają, nie ograniczają oraz nie zawieszają uprawnień Kupującego wynikających z treści Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014 r. poz. 827)
 13. Wszelkie spory mogące wynikać z niniejszej umowy strony poddają pod rozstrzygnięcie Sądu właściwego rzeczowo i miejscowo dla miejsca siedziby firmy harmonic Mariusz Ostanówko chyba, że przepisy powszechnie obowiązujące, regulują to inaczej.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl